W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

zamknij X

Centrum Strzeleckie AGVO

Bazując na licznych badaniach oraz opiniach klientów korzystających z usług strzelnicy z całą pewnością można stwierdzić, iż Strzelnica AGVO jest najnowszym i najlepiej wyposażonym obiektem tego typu w Warszawie.

Z tematyką strzelectwa związani jesteśmy od 2003 roku. Przez 10 lat zbieraliśmy doświadczenie w strzelnicy na Warszawiance po to, by 24 czerwca 2014r. otworzyć najnowocześniejszą strzelnicę w Warszawie. I tak od dwóch lat z powodzeniem działamy w nowym obiekcie mieszczącym się przy ul. Puławskiej 561, zapewniając rozrywkę zarówno amatorom - poprzez oswajanie z bronią, jak i zawodowcom, pomagając doszkalać zdobyte już umiejętności.

Ponieważ jest to w Warszawie pierwszy od dekad obiekt cywilny, który od początku budowany był jako strzelnica, pozwoliło nam to na wykorzystanie lepszych i wydajniejszych technologii niż było by to możliwe w przypadku obiektu adaptowanego. Dzięki temu uzyskaliśmy m.in. strzelnicę cichszą i zdrowszą poprzez odpowiednią wentylację oraz kulochwyt zdolny przyjąć amunicję większego kalibru. Zwiększony został także komfort strzelających poprzez lepiej oświetlone i bardziej przestrzenne stanowiska strzeleckie i wyższe niż zazwyczaj sufity.

AGVO specjalizuje się w strzelaniach rekreacyjnych i sportowych. Wyspecjalizowana kadra instruktorska umiejętnie i bezpiecznie wprowadzi w tematykę strzelania również te osoby, które pierwszy raz trzymają broń w ręku. Swoje miejsce znajdują u nas zawodowcy, uczniowie, a także firmy. Ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości oferowanych usług pozwoliło nam na wprowadzenie specjalistycznych kursów i szkoleń dynamicznych, bedących odskocznią od typowego strzelania statycznego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Chcąc podzielić się zdobytą wiedzą na temat strzelectwa, w budynku strzelnicy otwarty został również Ośrodek Szkoleniowy AGVO, wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod numerem 913K, który prowadzi szeroką gamę specjalistycznych szkoleń strzeleckich. Nowy budynek umożliwia dodatkowo prowadzenie zajęć z samoobrony i technik interwencji. Znajdują się w nim również sale wykładowe.

Działające przy AGVO Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA od lat propaguje strzelectwo sportowe szkoląc nowe rzesze zawodników dając im m.in. możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Od kilku lat zawodnicy Iglicy zdobywają medale na arenie ogólnopolskiej, ale nie należy przy tym zapominać, że Stowarzyszenie tworzą przede wszystkim amatorzy i pasjonaci.