W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

zamknij X

Kurs - Instruktor Strzelectwa

Organizator: Ośrodek Szkoleniowy AGVO (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych m.st. Warszawy pod nr 913 K)

Najbliższy termin: 15-17.02.2019r. (piątek - niedziela) oraz 23-24.02.2019r. + 1 dzień praktyk w strzelnicy

(w sumie 6 dni szkolenia)

  • 15.02 (piątek) godz. 17:00-22:00
  • 16.02 (sobota) godz. 08:00-18:00
  • 17.02 (niedziela) godz. 8:00-18:00
  • 23.02 (sobota) godz. 9:00-18:00
  • 24.02 (niedziela) godz. 8:00-17:00
  • dzień praktyk do uzgodnienia

​W ramach 60 godzin kursu instruktora zawarto 24 godziny lekcyjne z kursu prowadzącego strzelanie. Osoby posiadające już uprawnienie prowadzacego strzelanie zwolnione są z uczestnictwa w tych zajęciach.

Polecany dla:  Członków Klubów Strzeleckich, Żołnierzy Sił Zbrojnych RP, Funkcjonariuszy Policji oraz pozostałych Służb Mundurowych. Mile widziane są również osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedze i kwalifikacje w zakresie strzelectwa, jak również zawodowo związanych z branżą ochrony osób i mienia.

 

Ukończenie kursu instruktora uprawnia do prowadzenia szkoleń strzeleckich z pojedynczą osobą bądź grupą osób na wszelkiego rodzaju strzelnicach, w jednostkach szkoleniowych podległych MON, MSWiA oraz wszelkich innych organizacjach oświatowych, szkołach i  klubach sportowych. 

W programie kursu instruktora strzelectwa uwzględnione jest szkolenie z zakresu strzelania sportowego i bojowego przy wykorzystaniu broni: bocznego i centralnego zapłonu : pistolety, pistolety maszynowe (broń samoczynna), karabinki i strzelby gładkolufowe  m.in. 100 strzałów – Kałasznikow, Beryl, Glock, PM98 Glauberyt, MP15, Mossberg.

Kończąc kurs instruktora strzelectwa otrzymujemy:

  1. zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu instruktora strzelectwa
  2. legitymację instruktora strzelectwa
  3. legitymację prowadzącego strzelanie 
  4. certyfikat udziału w szkoleniu pierwszej pomocy z elementami TC3 (ratownictwo taktyczno – bojowe).

 

Miejsce szkolenia: Strzelnica AGVO, ul. Puławska 561, 02-844 Warszawa

e-mail: szkolenia at agvo dot pl

AGVO  zapewnia doskonałą jakość realizowanych kursów uwzględniając komfort i wygodę uczestników. Wykłady  i zajęcia praktyczne odbywają się w jednym obiekcie i realizowane są przez trenerów i instruktorów z ogromnym doświadczeniem. Dysponujemy w pełni wyposażoną salą wykładową, dwoma osiami strzeleckimi posiadającymi 12 stanowisk oraz wszelkim niezbędnym osprzętem potrzebnym do przeprowadzenia kursu. 

* Szczegółowe objaśnienia odnośnie wszystkich zawartych informacji można uzyskać pod adresem e-mail: szkolenia at agvo dot pl

Zobacz też inne kursy i szkolenia strzeleckie:

Pokaż kursy