W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

zamknij X

KURS: Pierwsza pomoc przedmedyczna TC3(rany postrzałowe)

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

TERMIN :

  • 30.06.2024 r. (niedziela) godz 13:00-18:00

 

Ukończenie szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej zagwarantuje wiedzę i umiejętności praktycznego zachowania się w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia jak również sytuacjach, które mogą wystąpić na strzelnicy ponieważ szkolenie zostało rozszerzone o tematykę ran postrzałowych!

 

Kurs prowadzony jest przez dyplomowanych ratowników medycznych z wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodowym jak i edukacyjnym.

 

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, pokazów i  praktycznych ćwiczeń a nacisk kładziony jest przede wszystkim na zdobicie praktycznych umiejętności (ćwiczenia m.in. na fantomie, symulacje zdarzeń, obsługa automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED).

Poprzez wykorzystanie specjalistycznego sprzętu medycznego przekazywana wiedza jest zrozumiała dla osób nie mających na co dzień kontaktu z medycyną.

 

Po zakończonym szkoleniu, każdy uczestnik powinien:

  • właściwie ocenić sytuację
  • efektywnie wezwać pomoc
  • w sytuacjach nagłych bezpiecznie i samodzielnie zastosować zabiegi ratujące życie 
  •  

Absolwenci kursu otrzymają:

CERTFIKAT PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ Z ELEMENTAMI TC-3

(ratownictwo taktyczno-bojowe - rany postrzałowe)

 

Zapisy prosimy przesyłać na adres : szkolenia at agvo dot pl

 

Zobacz też inne kursy i szkolenia strzeleckie:

Pokaż kursy