W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

zamknij X

Kursy i szkolenia dynamiczne z broni krótkiej

Strzelanie dynamiczne zdecydowanie różni się od typowego strzelectwa statycznego, dlatego też skierowane jest do wszystkich miłośników adrenaliny posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności posługiwania się bronią palną.

Podczas szkoleń dynamicznych nie ma czasu na nudę. Ciągły ruch, towarzysząca mu presja czasu, ukazujące się na kilka sekund cele, podejmowanie decyzji w krótkim czasie, strzelanie z wymuszonych pozycji, a do tego umiejętność oddania celnych strzałów to tylko nieliczne elementy charakteryzujące strzelania dynamiczne.

Uczymy m.in. szybkiej wymiany magazynka, właściwego dobycia broni, podstawowych komend, pozycji strzeleckich i szybkich ich zmian, elementów prawidłowego poruszania się z bronią w ręku, precyzyjnego oddania strzału do ukazującego się celu.  Nabędziecie umiejętności sprawnego usuwania zacięć broni. Ćwiczymy strzelanie zza przesłon oraz strzelanie jedną ręką – dominującą i słabszą oraz zapoznacie się ze specyfiką torów dynamicznych o różnej trudności.

Szkolenia dynamiczne w AGVO:

  • III-etapowe kursy strzelania dynamicznego – skierowane do osób, które w stopniu dobrym i bardzo dobrym posługują się bronią palną. Po ukończeniu wszystkich etapów każdy z uczestników otrzymuje certyfikat umożliwiający udział w treningach i zawodach dynamicznych organizowanych przez AGVO Sp. z o.o
  • tematyczne treningi bojowo-taktyczno-dynamiczne dające Ci możliwość ciągłego, cyklicznego ulepszania i podnoszenia swoich umiejętności (warunkiem jest ukończenie wszystkich etapów kursów dynamicznych)
  • zawody dynamiczne sprawdzenie swoich umiejętności dynamicznych podczas sportowej rywalizacji z innymi uczestnikami (warunkiem jest ukończenie wszystkich etapów kursów dynamicznych)
  • indywidualne kursy i szkolenia dynamiczne – istnieje możliwość wynajęcia całej strzelnicy i instruktora na wyłączność w dopasowanym do Waszych potrzeb czasie

                                

Zobacz też inne kursy i szkolenia strzeleckie:

Pokaż kursy